Survivor’da iletişim ödülünü kazanan takım belli oldu! ‘Arkandan dolaplar dönüyor’

Özgür Tetik Kırmızı takımdan son eleme adayı olarak çıkmasını yorumladı. Özgür, “Son haftalarda yükselen bir grafiğim var. Acun abi okuduğunda %55 çıktım. Kırmızı takımın erkeklerinde Yunus Emre’den sonra en iyi yüzdeye ben sahibim. Kimseye kızgın değilim. Ben buraya Özgür Tetik olarak tek başıma geldim. Tek başıma mücadele ediyorum. Düelloda da bugün ben tek başımayım. Yarın başkası tek başına olacak.” ifadelerini kullandı.

‘ARKANDAN DOLAPLAR DÖNÜYOR’

Nagihan konsey sonrası takım arkadaşı Atakan’a oylama öncesi yaşananları anlattı. Nagihan, “Konseye gitmeden önce Sercan, Nefise’nin yanına gelmiş ve biz Atakan’ı çıkartıyoruz, operasyon tamam. Sen de yazabilir misin Atakan’ı? demiş. En azından şunu söyleyeyim ben arkandan dolaplar dönüyor ve ben bunlara müsade etmedim. Bunu bilmeni istiyorum” dedi. Atakan, Nagihan’la konuşması sonrasında “Sercan’a bak sen ya. Kendine göre tatlı su kurnazlıkları. Ben zaten dün anladım. Bunlar 3 silahşör; Bozok, Özgür ve Sercan. Şimdi normalde onlar dün Sercan’ın çıkacağını bekliyordu. Karşı takım da öyle bekliyordu ama şimdi bunlar yani performansa ve mücadeye göre yazsalar beni yazmazlar. Yazmamaları gerekiyor ama bunların aklında bence başka bir fikir var” cevabını verdi.

ÖDÜL

İletişim oyununda Kırmızı takım oyunu kazanması durumunda arkadaşlarıyla konuşabilme hakkına sahip olacak. Mavi takım kazanırsa Instangram’a video yükleyebilecek. Ayrıca kazanan takım pirzola, havuç tarator, acılı ezme, patates salatası ve gavurdağı salatası yiyecek.

İletişim ödülünün ilk turunda kadınlarda Mavi takım 8-2’lik skorla galip geldi. İkinci turu Kırmızı takım 8-4 kazandı. Final turunda kırmızı takım 3-2 galip gelerek ödülün sahibi oldu.

YENİ YARIŞMA ‘HANGİSİ?’

Acun Ilıcalı Survivor All Star’ın yeni yarışması ‘Hangisi?’ oyunu açıkladı. Ilıcalı, “Bu sefer birbinizle yarışmıyorsunuz, size hangisi? diye soracağım. Mesela iki tane futbolcunun ismini söyleyeceğim, hangisinin boyu daha uzun? Bilirseniz direk puan alıyorsunuz karşılıklı yapmıyorsunuz. 3’er tane soruyorum. Kim daha çok bildiyse o kazanıyor. Beraberlikte 1’er puan alıyorsunuz.” ifadelerini kullandı.

ÖDÜL

Acun Ilıcalı, ‘Benim için Türkiye’de 5 restoran say deseniz, bu 5 restoran içine girelebilecek nitelikte’ şeklinde ifade ettiği restoranın şefi tarafından yapılan yemekleri tadacağını söyledi. Ödülü 6-5’lik skorla Kırmızı takım kazandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x